browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Tagged With: Barral

Widziałam orła cień

Zaproponowany temat winnych wtorków, czyli zwierzęta na etykietach po raz kolejny sprowokował Jongleura do sprzeciwu wobec tez niejakiego Janickiego i podtrzymania Wielkiej Teorii Jongleura, która głosi: „Wino ze zwierzątkiem na etykiecie jest dobre”. Świadczy o tym choćby trudny wybór jakiego dokonać musi Jongleur aby wybrać wino najlepsze. Najpierw mijamy dzika szukającego jakichś leśnych owoców na … Continue reading »

Categories: Piosenki przy winie, Rekomendacje, Twórczość | Tags: , , , , | 1 Comment

Muszę przeżyć jeszcze paru skurwysynów

Jongleur konstatuje z niejakim zdziwieniem, że wszyscy bez mała politycy bywają dziś zażenowani. Na przykład polityk usunięty z klubu wzajemnej adoracji, zwanego przez grzeczność partią, zażenowany jest wywiadem, którego udzieliła jego była koleżanka. Z kolei była koleżanka, zażenowana jest tym co powiedział ów polityk. Ostatnio wszyscy zażenowani są sytuacją jaka miała miejsce na KUL-u podczas … Continue reading »

Categories: Kretyni winni i niewinni | Tags: , , | Leave a comment