Jongleur się boi

mini_jongleur
Posted by Jongleur on 22 lutego 2011

„W najbliższych wyborach na Was nie zagłosuję. Nawet straszak w postaci powrotu PiS-u do władzy już na mnie nie działa” powiedział zirytowany Marcin Meller, naczelny Playboya, Platformie. Swoją decyzję uzasadnił szeregiem rozczarowań, których doznał jako oszukany przez rządzących wyborca. „Taki stary, a taki naiwny” można by rzucić w tym miejscu lekceważąco. Jongleurowi jednak nie do śmiechu. W odróżnieniu bowiem od Mellera Jongleur się boi.

Jongleur pamięta swój wstyd, kiedy do rządu weszli ponurzy faceci nie uznający teorii ewolucji a wraz z nimi kryminaliści z wyrokami.


Jongleur pamięta swoje zażenowanie na widok doktora G. w kajdankach. Pamięta również nagonkę na profesora P. którego oskarżono o współprace z gangsterami. Nawiasem mówiąc dziś z honorem uniewinnionego – sad nie zostawił na oskarżeniu suchej nitki.

Jongleur pamięta swoje upokorzenie kiedy zmuszano go do składania oświadczeń lustracyjnych grożąc, że odbierze mu się prawo do ulicznych występów.

Jongleur pamięta swój strach na wieść o tym co spotkało Barbarę Blidę.

Syrah Lion GriTrzy lata, to sporo czasu – można zapomnieć, ale Jongleur pamięta i chce Wam coś przypomnieć. Więc przyjrzyjcie się tym twarzom. W ich Polsce nie ma miejsca dla Jongleura, który jest wędrownym grajkiem, feministką, lesbijką i gejem. W ich Polsce nie będzie też miejsca dla Was.

Jeżeli ci goście nie dorwą się więcej do władzy Jongleur uroczyście wypije nawet to:

2 Responses to Jongleur się boi

  1. T

    Jongleur się boi, ma prawo. To prawo tchorza.

  2. Jongleur

    Nie boją się tylko kretyni bez wyobraźni. Zwykli ludzie boją się wielu rzeczy i właśnie dlatego często z nimi walczą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>